Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Psí obleček - vhodný dárek pro vašeho mazlíčka

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Móda a psi

Ještě nedávno byly psí oblečky výkřik módy, který šokoval a mnohé také rozesmával. V dnešní době je psí móda obrovským hitem. Proč bychom nemohli svému pejskovi pořídit třeba nějaký slušivý obleček? Více o psí módě naleznete zde.

Oblečky pro psy

Oblečků pro psy existuje celá řada, šijí se ze šusťákoviny, ale také z fleecu. Některé chrání psa na silnici svou reflexní barvou, jiné jsou vyloženě módním doplňkem.

Jak vybrat ten nejlepší psí obleček?

  • Obleček musí dobře sedět (pejska si při koupi vezměte vždy s sebou).
  • U pejsků musíme dát pozor na dostatečný prostor na čůrání (aby si nečůral do kombinézy).
  • Z počátku volte obleček bez nohaviček, aby se v něm pejsek naučil chodit, protože né každý pejsek zvládne chůzi v kombinéze hned.
  • Obleček by se měl dobře oblékat a gumičky na nohou by neměly škrtit.
  • Materiál volte podle toho, k čemu obleček slouží.

Letní móda pro psy

V letním období převažují různé pokrývky hlavy (kloboučky, kšiltovky, šátky). Tyto módní doplňky jsou velice praktické. Novinkou jsou také sluneční brýle pro psy.

Zimní móda pro psy

V zimním období je móda poněkud rozvinutější. Pejsci nosí zateplené kombinézy, svetříky s rolákem, bundičky, psí pláštěnky, psí zateplené botičky, mikiny a mnoho dalších doplňků, které naše pejsky v zimě nejen zahřejí.

Módní barvy roku 2007

Módní barvy roku 2007 jsou růžová, hnědá a šedá.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Značkové psí oblečky a doplňky

(www.damerox.com, 7. 7. 2008 13:50)

Prodej značkového psího oblečení a módních doplňků ,pro Vaše domácí mazlíčky - komplety, pláštěnky, kabátky, vestičky, army kolekce, mikiny, vánoční, slavnostní, pohádkové a luxusní oblečky,nábytek,vlasové ozdoby, pelíšky ... www.damerox.com